Нардеп від БПП вирішив стягнути із селян нові податки

Нардеп від БПП вирішив стягнути із селян нові податки

Нардеп від БПП вирішив стягнути із селян нові податки

Нардеп вирішив стягнути із селян по 200 грн податку

Громадяни забагато отримують з власних городів, тому не повинні звільнятися від сплати земельного податку. Бо його розмір не такий уже й не підйомний, переконаний автор ідеї про скасування відповідних пільг народний депутат від БПП Олег Барна.

Проект закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України» (№7184) передбачає відміну пільг щодо сплати земельного податку для всіх фізичних осіб.

Як стверджується у пояснювальній записці, «держава повинна рухатися в напрямку скасування будь-яких пільг, пов’язаних із наданням послуг чи здійсненням оплати, які мають корупційну складову та передалися нам з комуністичного минулого».

На думку нардепа, інваліди, пенсіонери, ветерани, багатодітні сім’ї, котрі наразі користуються пільгою, якщо будуть краще працювати на своїх «сотках», зможуть отримати прибутки у десятки тисяч грн із гектара.

Тож будуть спроможні заплатити за рахунок городини та іншого врожаю кілька сотень гривень державі, які стануть серйозним поповненням для місцевого бюджету.