Суд не задовольнив позову Саакашвілі проти ДМС. Захист оскаржить рішення

Суд не задовольнив позову Саакашвілі проти ДМС. Захист оскаржить рішення

Суд не задовольнив позову Саакашвілі проти ДМС. Захист оскаржить рішення

Після оголошення рішення присутні у суді прихильники Саакашвілі почали кричати "Ганьба".

Окружний адміністративний суд Києва повністю відмовив у задоволенні позову екс-глави Одеської області Міхеіла Саакашвілі до Державної міграційної служби України. Йдеться про позов щодо відмови Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання особою, яка потребує додаткового захисту. 

Рішення суду оголосила суддя Окружного адмінсуду Тетяна Скочок.

Після оголошення відмови у задоволенні позову присутні у суді прибічники Міхеіла Саакашвілі почали викрикувати із зали «Ганьба», «Ви гвинтик у системі» та інше, проявляючи різке незадоволення рішенням

Адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький заявив, що сторона захисту буде оскаржувати рішення суду протягом 30 днів — терміну, визначеного законодавстом.

«Повністю було відмовлено у задоволенні позову Міхеілу Саакашвілі. Що це означає? Хочу підкреслити, що ніякої екстрадиції після сьогоднішнього оголошення не буде. У нас є, згідно з новим кодексом про адміністративне судочинство, 30 днів на оскарження цього рішення. Тому це рішення буде нами оскаржене обов'язково», — сказав Чорнолуцький.

Нагадаємо, сьогодні, 3 січня, в Києві мало відбутися засідання суду у справі щодо екс-президента Грузії, колишнього голови Одеської адміністрації, позбавленого громадянства України Міхеіла Саакашвілі.

Проте засідання перенесли на 13:30 четверга, 11 січня. Суд хоче зібрати всіх 12 народних депутатів, які готові взяти на поруки Саакашвілі — щоб вони особисто це підтвердили.