Безсмертний порадив «вчепитися» за пропозицію Путіна

Безсмертний порадив «вчепитися» за пропозицію Путіна

Безсмертний порадив "вчепитися" за пропозицію Путіна

Україна повинна використати пропозицію російського президента Володимира Путіна і повернути свої кораблі з окупованого Криму.

Про це заявив колишній представник України на переговорах у Мінську Роман Безсмертний в ефірі одного з телеканалів.

«Є фрагмент політичного процесу в Росії: ідуть вибори. І є пропозиція, висловлена Путіним. За цю пропозицію треба вчепитися і давати контрхід. Це дасть доступ українським військовим до тих місць, де знаходяться зараз кораблі. Стане зрозуміло, що там відбувається, яка там ситуація… Це не той випадок, коли політичною позицією треба деформувати позицію військових і Генерального штабу…

Я би пропонував не ігнорувати це тим, хто займається цим процесом. Мудро на це зреагувати, втягнувши ту сторону у відповідні процеси. Ця ініціатива говорить, що сторонами конфлікту є Росія і Україна», — сказав Безсмертний.

Повернену техніку він пропонує відремонтувати і залучити до навчань службовців Військово-морських сил.

«Якщо ми не можемо їх використовувати як військове майно, то принаймні повернути їх у стрій. Навчати на них майбутнє покоління матросів, щоб вони знали історію кораблів, що з ними трапилося. Заради цього треба повертати їх, ремонтувати, ставити на якір. Біографія кожного з кораблів — це наша історія», — сказав Безсмертний.