«Суперечить здоровому глузду». Саакашвілі відреагував на вирок грузинського суду щодо нього

«Суперечить здоровому глузду». Саакашвілі відреагував на вирок грузинського суду щодо нього

"Суперечить здоровому глузду". Саакашвілі відреагував на вирок грузинського суду щодо нього

Саакашвілі заявив, що вирок показує синхронність дій Грузії та України і повну координацію між собою щодо нього.

Екс-президент Грузії, колишній голова Одеської адміністрації Міхеіл Саакашвілі назвав вирок грузинського суду щодо нього «повністю незаконним» і таким, що «суперечить всім міжнародним, національним нормам та здоровому глузду».

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Судити президента за використання права на помилування (яке я використовував стосовно 133 колишніх військовослужбовців), яке ніяк не обмежене, говорить про повністю політичний характер цього процесу. Це також говорить про те, що грузинська влада не знайшла на мене за 5 років нічого істотного: ані жодних фактів корупції, ані інших правопорушень», — зауважив він.

За словами Саакашвілі, цей вирок, так само як і паралельний процес в Києві, показують, що олігархічні влади в Україні і Грузії діють синхронно і в повній координації одна з одною проти нього, як лідера боротьби проти корупції, олігархату і грабунку народу.

«Вирок» грузинського суду, що знаходиться під повним контролем найбільшого приватного акціонера Газпрому Іванішвілі, від…

Опубліковано Mikheil Saakashvili 5 січня 2018 р.

Нагадаємо, суддя Тбіліського міського суду Георгій Аревадзе оголосив рішення по частині обвинувачення щодо екс-президента Грузії у справі Сандро Гиргвліані.  Суддя визнав Саакашвілі винним, і засудив до позбавлення волі терміном на 3 роки. У справі Сандро Гиргвліані Міхеілу Саакашвілі висунуто звинувачення за статтею «зловживання службовими повноваженнями».