Українські гастро-відкриття сезону: вибір редакції

Українські гастро-відкриття сезону: вибір редакції

Українські гастро-відкриття сезону: вибір редакції

Поки ми проводжали літо та зустрічали осінь в Україні сталися три цікаві відкриття. І гурманам варто про них знати. Бо, де ж іще можна побачити багато крафтових сирів від українських сироварів, якщо не в сирній лавці? Де посеред Києва скуштувати свіжі устриці з Чорного моря, як не в морському ресторані? І хто ж краще пригощатиме закарпатською ароматною палиночкою, ніж це роблять на справжній палинчарні? Розповімо про все детальніше. 

Палинка у кращих традиціях Закарпаття Українські гастро-відкриття сезону: вибір редакції

Сирна смакота знайдеться для кожного. У лавці є сири з коров'ячого, козячого, овечого та буйволиного молока із витримкою від 1 дня до 2 років.

Найкращі сири для лавки відбирає сирна фея — сировар та фромаж'є Ольга Терницька. А кондитер Еліна Бойко спеціально до відкриття магазину створила лінійку ексклюзивних цукерок із українськими витриманими сирами. Делікатесні солодощі теж будуть продавати у лавці.

Смакувати морепродуктами можна і в Києві

Тепер поціновувачам морепродуктів можна замовити столик у новому демократичному ресторані Balcon Seafood Bar, і досхочу поласувати канадськими лобстерами, українськими устрицями, креветками в живому апельсині тощо. До речі, устриці вирощують на фермі в Україні.

Українські гастро-відкриття сезону: вибір редакції

У складі кондитерського винахіду Валентина Штефаньо — 2018: мус з малини, малинове желе з медом та лимонним соком, мигдальний бісквіт з топленим маслом. І все це оздоблене свіжою закарпатською малиною, политою карпатським медом з сусальним золотом.

Є нагода запланувати подорож до Ужгорода і відвідати цукерню.