Соратник одіозного Портнова став «неформальним» представником Зеленського в Раді — ЗМІ

Соратник одіозного Портнова став «неформальним» представником Зеленського в Раді — ЗМІ

Соратник одіозного Портнова став "неформальним" представником Зеленського в Раді - ЗМІ

Заступник голови депутатської групи «Відродження» Валерій Писаренко, який є давнім і близьким соратником утікача, екс-заступника глави Адміністрації президента Януковича Андрія Портнова, взяв на себе роль неформального представника Володимира Зеленського у Верховній Раді. Про це повідомляє сайт LB.ua.

18 квітня у парламенті відбулася закрита нарада напередодні пленарного тижня Верховної Ради, пише видання.

«Несподівано для всіх товариш Писаренко такий гордо встає і повідомляє, що відразу після виборів президента в парламенті з’явиться представник нового президента, з яким доведеться про все домовлятися. І дав зрозуміти, що цей представник — він сам», — переказують мову Писаренка відразу два учасники наради.

Писаренко почав кар’єру нардепа у 2006 році з обрання від партії «Батьківщина», членом якої тоді був Портнов.

Тоді Портнов створив свою неформальну групу, куди крім Писаренко входили ще кілька депутатів, нагадує ЗМІ.

У 2009 році вся «група Портнова» переходить з БЮТ до фракції Партії регіонів. У 2011 році Портнов стає заступником глави Адміністрації президента Януковича і займається «питаннями судоустрою».

У 2012 році Писаренко знову обирається до парламенту по харківському округу №168. Саме з того часу він почав з’являтися на публіці разом з мером Харкова Геннадієм Кернесом. Він був безпартійним, але часто голосував в унісон з владою. Зокрема, за так звані «диктаторські закони».