Мама Кольченка провела з сином три дні у російській колонії

Мама Кольченка провела з сином три дні у російській колонії

Мама Кольченка провела з сином три дні у російській колонії

Мама Кольченка провела з сином три дні у російській колонії

Олександр Кольченко на побаченні з матір'ю. © Настоящее время

Це їхнє п'яте побачення в неволі.

Мама українського політв’язня Олександра Кольченка відвідала сина в колонії у Челябінській області РФ. Довгострокове побачення тривало три дні і це п’ята зустріч Лариси Кольченка з її сином у неволі.

Про це написала у Facebook племінниця українського політв’язня Анастасія.

«Саша почуває себе добре, як зазвичай ні на що не скаржиться. Дуже чекав на цю зустріч, щоб згадати смак домашньої їжі, приготованої руками мами. Російські ЗМІ практично не читає, крім «Нової газети», з якої як раніше вирізають і зафарбовують статті з «забороненою інформацією», – розповіла вона.

За словами дівчини, Олександр Кольченко задає багато запитань про родину, друзів, ситуацію в Україні і Криму.

«Коли потеплішало, почав частіше ходити на прогулянки, грати у волейбол та просто ходити у спортзал. Разом з адвокатом збирається писати клопотання про зміну режиму утримання. Також передає всім привіт і просить писати листи!», – розповіла Анастасія.

10 июня мама Саши вышла из колонии после долгосрочного свидания,которое длилось 3-ое суток. Это их 5-ая встреча в…

Опубліковано Анастасією Кольченко Неділя, 16 червня 2019 р.

Нагадаємо, 2014 року Олега Сенцова та Олександра Кольченка затримали силовики окупантів у Криму.

25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув’язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. Олександра Кольченка було засуджено до 10 років позбавлення волі у колонії суворого режиму. 

14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення було звільнення всіх українських політв’язнів, які перебувають на території РФ. Згодом, Кольченко оголосив голодування з метою домогтися звільнення з ув’язнення Сенцова. Проте 7 червня припинив голодування через погіршення здоров’я.

У вересні Кольченко провів 3 дні у штрафному ізоляторі Копейської колонії у Челябінській області після прохання про зустріч з українським омбудсменом.

ВідеоУкраїнця Олександра Кольченка на 10 діб перевели до в'язниці зі спецрежимом

Російська правозахисниця Тетяна Щур пояснила — на період свят у російських колоніях традиційно посилюють режим. Засуджених за "важкими" статтями за надуманими приводами прибирають із зони задля "профілактики". 

Мама Кольченка провела з сином три дні у російській колонії