«Сьогодні-завтра минеться». Бориспільський чиновник Годунок передумав конфліктувати із Зеленським

«Сьогодні-завтра минеться». Бориспільський чиновник Годунок передумав конфліктувати із Зеленським

"Сьогодні-завтра минеться". Бориспільський чиновник Годунок передумав конфліктувати із Зеленським

"Сьогодні-завтра минеться". Бориспільський чиновник Годунок передумав конфліктувати із Зеленським

© УНІАН

Чиновник назвав ситуацію "невеличким непорозумінням".

Секретар міськради Борисполя Ярослав Годунок не пішов до СБУ через конфлікт із президентом України Володимиром Зеленським, який напередодні стався під час робочої наради.

Годунок записав звернення, у якому поклав відповідальність на оточення Зеленського, яке нібито подало неправдиву інформацію президентові. Спочатку Годунок опублікував це відео на своїй сторінці у фейсбуці, проте потім видалив.

«Я один з тих, хто закликав голосувати та агітувати за нашого президента. Те, що сьогодні хтось з його оточення подав неправдиву інформацію і спровокував цей конфлікт, я думаю, це невелике непорозуміння, яке сьогодні-завтра минеться», — зазначив Годунок у відеозверненні, опублікованому на ютуб-каналі «Главком» 10 липня.

Також Годунок висловив прикрість, що цей конфлікт «почали використовувати проросійські сили і намагаються зробити провокацію».

«Я не йду нікуди в СБУ, я планую звернутися до них з депутатським запитом, чи є у них якась інформація, яка може мене порочити. Я думаю, що президент розбереться в тій недолугій ситуації, в яку ми обоє потрапили і відповідно зреагує, покаже, що ніякий я не бандит, просто сталося непорозуміння в його оточенні, хто подав ту неправдиву інформацію», — зазначив чиновник.

Нагадаємо, Володимир Зеленський вигнав секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка з офіційної зустрічі. Президент проганяв його фразами «Вийди звідси! Розбійник», «Погано чуєш? Англійською – «exit» та «Іді гуляй, господи». Згодом сварка з чиновником у Борисполі отримала продовження. Зеленський пригрозив подзвонити тимчасовому главі СБУ та назвав чиновника «чортом». Він це сказав уже по завершенню наради, однак мікрофони були увімкнені.