«Начинаю бороться»: Ведущая Алла Мазур сообщила о тяжелой болезни

«Начинаю бороться»: Ведущая Алла Мазур сообщила о тяжелой болезни

У ведущей канала 1+1 Аллы Мазур диагностировали онкологическое заболевание.

"Начинаю бороться": Ведущая Алла Мазур сообщила о тяжелой болезни

Ведущая программы “ТСН. Тиждень“ на канале 1+1 Алла Мазур сообщила о проблемах со здоровьем. У нее диагностировали злокачественную опухоль. Об этом знаменитость написала на своей странице в Facebook.

Журналистка отметила, что сначала ей хотелось закрыться в себе, но позже решила, что не нужно бояться болезни и публично призналась, что у нее обнаружили рак.

“Я знаю: про це у нас не люблять говорити публічно. Воліють залишити в колі близьких друзів і родини. І згадують в кращому разі тоді, коли вже все минулося. Бо надто великий виклик. Я теж піймала себе на бажанні закритися в собі і певний час так робила. Але згодом зрозуміла: не можна боятися. Ми мусимо змінити ставлення до онкохвороб у суспільстві. Навчитися говорити про них — відкрито і спокійно. І з рівня трагедії — переводити на рівень проблеми. Яку — можна вирішити. Бо це, звісно, не нежить. Але давно не вирок. Медицина навчилася справлятися з цим — в багатьох випадках. Головне — виявити вчасно. Тому — вирішила розказати вам. У мене виявили злоякісну пухлину. Вони, виявляється, є безсимптомні. І я — починаю боротися“, — поделилась Мазур.

Кроме того, в своем посте Алла призвала всех следить за своим здоровьем и регулярно проходить обследования.

“Вдячна собі, що таки знайшла час для огляду. Вдячна українським лікарям, які вчасно відправили на біопсію: виконавши міжнародний протокол. Вдячна за допомогу моїй родині, моїм друзям, моїм колегам з ТСН, готовим підставити плече у важку хвилину. Сподіваюсь на делікатність колег з інших видань. І розказую, щоб надихнути кожну українську жінку — особливо після 45-ти — проходити профілактичний огляд хоча б раз в рік. І зробити це — невідкладно. Ставитись до себе уважно. Знаходити час — і перевірятись. Бажано — кількома способами. І навіть в кількох установах. Тоді шанси на здорове життя значно зростають“.

Также, ведущая добавила, что уже начала борьбу с болезнью. Она заявила, что продолжит работать и не собирается выпадать из жизни. 

“Це всі подробиці, які вважаю доречним повідомити зараз. Боротьба почалася, і я вже відчула: шлях не буде легким. Але я планую працювати далі, не випадати з життя. І вірю, що наступний пост на цю тему — нехай і через певний час — буде про перемогу. Тоді і розповім все докладніше“, — написала Алла Мазур.

"Начинаю бороться": Ведущая Алла Мазур сообщила о тяжелой болезни

"Начинаю бороться": Ведущая Алла Мазур сообщила о тяжелой болезни

Ранее сообщалось, что американская телеведущая Али Мейер в прямом эфире узнала, что больна раком.

Хотите знать важные и актуальные новости раньше всех? Подписывайтесь на Ivona.bigmir.net:) в Facebook и Instagram.