«Плівки Єрмака»: Зеленський зустрівся з головними «слугами»

«Плівки Єрмака»: Зеленський зустрівся з головними «слугами»

"Плівки Єрмака": Зеленський зустрівся з головними "слугами"

Президент Володимир Зеленський зустрівся з керівництвом фракції «Слуга народу» щодо ситуації з відеозаписами брата голови Офісу президента Андрія Єрмака – Дениса.

Зеленський нервував і обурювався медійними атаками і реакцією партії на них. Єрмак теж брав участь у зустрічі, повідомляє «Українська правда» із посиланням на співрозмовника у фракції.

«Голова Фракції Давід Арахамія почав обговорювати тему, що і як відбувається. Ми в «Парковому» були. 6-7 людей були на зв’язку у зумі. Потім примчався Зеленський і Єрмак. Президент повіщав 20 хв і поїхав, лишив на нас Єрмака. Єрмак півтори години пояснював, що і до чого. Говорив про Гео Лероса, нардепа, що злив відео, на якому брат Єрамка нібито торгує посадами. Що він перейшов на особисте. Пояснював ситуацію з братом і що це за відео. Поки — він переконав нас. Але що на тих відео буде далі — ніхто ж не знає. Після цього ми обговорювали заяву, яка вийшла», — розповів співрозмовник.

Президент заявив, що не дозволить нікому, навіть найближчим людям, займатись корупцією. І порадив почекати результатів роботи правоохоронців, за словами заступниці голови фракції Галини Янченко. Каже, що контексту розмови було зрозуміло, що президент не коментував плівки Лероса, бо бачить у них політичний підтекст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Офісі президента прокоментували скандал з «плівками Єрмака»

«У цій ситуації проглядається не лише вплив одного олігарха, але й одного колишнього глави Офісу президента», — сказала Янченко.

Вона також додала, що на зустрічі була озвучена інформація, що не лише Леросу вручили повістки на допит, але й брату голови ОП Денису Єрмаку, який більше 8 годин провів на допитах в СБУ та ДБР.

Водночас «Слуга народу» опублікувала у Facebook офіційну заяву з цього приводу. Фракція закликала правоохоронні та антикорупційні органи провести ретельне розслідування ситуації і встановити, чи були факти корупції, а якщо були, то хто і якої шкоди завдав ними державі. Слідство також має встановити, хто записував відео і які мотиви були у цих людей.»Слуга народу» наголосила на неприпустимості «будь-якого тиску під час слідства на учасників цієї ситуації з боку правоохоронних та антикорупційних органів, посадових осіб органів державної влади».