Лилия Ребрик рассекретила свое настоящее имя

Лилия Ребрик рассекретила свое настоящее имя

Ведущая также опубликовала архивные фото.

Лилия Ребрик рассекретила свое настоящее имя

Украинская телеведущая Лилия Ребрик, которая недавно рассказала, как ее 7-летняя дочь ведет страницу в Инстаграм, рассекретила свое настоящее имя. Она также показала поклонникам свою сестру.

Так, в социальной сети Лилия Ребрик разместила пост с совместными фото со своей сестрой Юлианой. А еще написала, что ее саму на самом деле зовут Лилиана. Имена сестер созвучны.

Я — Лилиана. Уверена, сейчас многие удивились, потому что знают меня как Лилию, но нет, я на самом деле — Лилиана, — написала Ребрик.

    Посмотреть эту публикацию в Instagram         

Сьогодні неділя! Ранкова кава випита, мій пиріг уже з’їли)! Щиро сподіваюсь, тим, хто приготував мій десерт, він теж сподобався! Наступноі суботи чекайте новий рецептик у #рецептивідліліребрик А сьогодні я хочу вас познайомити трошки зі своєю родиною! Як і домовлялися, по неділях буду писати #ребрикщасливародина Я вже писала, що цей Торф’яний пиріг — насправді рецепт дуже близької мені людини! Це фірмова страва моєі рідної сестри Юліани @yuliana_todoriuk 💖! Я — Ліліана (впевнена, зараз багато хто здивувався, бо знає мене як Лілію, але ні, я насправді Ліліана:), а сестра — Юліана! І знаєте, що найбільше мене дратувало? Коли батьки плутали наші імена🙈😂. Я ніяк не могла зрозуміти — ну як, як можна плутати НАСТІЛЬКИ різні імена!?!? 🤷‍♀️😂😂 І знаєте що? Зараз я постійно плутаю імена своїх доньок! Хоча здавалося б — Діана і Поліна (або як ми жартуємо «чи Діана, чи Поліна»)! Ну зовсім різні! Але ні — я теж плутаюся). Мабуть, це дано мені для того, щоб я зрозуміла — що відчували тоді мої батьки 😂 Між іншим, це не єдине співпадіння. Я — тілець, Юліана — діва і найцікавіше, що такі ж знаки і у моїх доньок: Діана — діва, а Поліна — тілець! І це просто вибуховий коктейль, нереальне поєднання! Для чогось мені дано пройти таке ж випробування, як і моїм батькам 🙈 принаймні, зараз, коли я стала мамою двох сестер, я ще більше зрозуміла своїх маму та тата! Я взагалі вірю, що нічого в житті не буває «просто так» і все, що з нами відбувається — воно невипадково. Все відбувається для чогось! Як думаєте, чому у мене так співпало з доньками, як і у мене з сестрою: однакові знаки зодіаку? Чому я також плутаю імена? Якийсь кармічний зв’язок? Сподіваюсь, що вони і міцний зв‘язок такий же матимуть, як я зі своєю сестричкою! Дуже цікава ваша думка!

Публикация от Лілія Ребрик (@liliia.rebrik) 17 Май 2020 в 12:05 PDT

Ведущая отметила, что ради карьеры на телевидении решила выбрать сокращенный вариант имени.

На фотографиях сестры предстали в разный период своей жизни: от детских лет до сегодняшнего дня. Стоит отметить, что Лилиана и Юлиана очень схожи с маленькими дочками ведущей – 7-летней Дианой и 2-летней Полиной.

Недавно Лилия Ребрик рассказала, как на карантине празднует день рождения младшей дочери.

Хотите знать важные и актуальные новости раньше всех? Подписывайтесь на Ivona.bigmir.net:) в Facebook и Instagram. ​