Колишній адвокат Януковича, зараз перший заступник Директора ДБР Олександр Бабіков знав, що у справі проти Порошенка про призначення Семочка немає складу злочину, але вимагав від слідчих викликати п’ятого президента на допити.

Про це в інтерв’ю виданню «Главком» розповів керівник слідчої групи ДБР, який веде більшість справ проти Порошенка, Олег Корецький. Він також заявив, що прокурора, який відмовлявся підписувати підозру Порошенку, Венедіктова звільнила з посади.

«На певному етапі я Бабікову казав, та й він сам висловлював таку точку зору, що по Семочку немає складу злочину. А складу злочину немає, бо немає істотної шкоди. Тому що отримані кошти у вигляді заробітної плати не є збитками ще з 2000 року. По Семочку Бабіков мені в очі казав, що там нема складу злочину. Тобто він знає це», — зазначив Корецький.

Він також наголосив, що рішення оголосити підозру Порошенку – це відповідальність генпрокурора Венедіктової. «Нащо там повідомляли про підозру? Це питання до Венедіктової, тому що це вона як генпрокурор повідомляла про підозру експрезиденту. Вона на себе взяла всю повноту відповідальності. Їй в подальшому і відповідати, якщо там буде виправдальний вирок», — говорить Корецький.

Популярные статьи сейчас

Андрей Пальчевский: Необходимо следить, чтобы бюджет распределялся для людей правильно

Пальчевского зарегистрировали первым официальным кандидатом в мэры

Андрей Пальчевский: Я остановлю уничтожение страны

Андрей Андреев просит депутатов Киевсовета профинансировать три важных объекта на Соломенке

Все новости

Він також заявив, що Ірина Венедкітова, яка очолювала ДБР до призначення Генпрокурором, досі має вплив на бюро і на так звану «харківську» команду.

«На мою думку, має на 100%. Проводять наради? Я на них не був присутній, але переконаний, що їх проводять. Навіть щоби підписати підозру по Семочку. Вона ж не просто так з’явилася. Більше вам скажу: по Семочку прокурор, який спочатку вів це кримінальне провадження, не хотів підписувати підозру. І його поміняли на людину, яка погодилася підписати», — повідомив Корецький.

«З моєї точки зору, в ряді кримінальних проваджень, які сьогодні є, однозначно немає складу злочину. У деяких навіть події злочину взагалі немає», — зазначив Олег Корецький.

×