Колишній адвокат Януковича, зараз перший заступник Директора ДБР Олександр Бабіков знав, що у справі проти Порошенка про призначення Семочка немає складу злочину, але вимагав від слідчих викликати п’ятого президента на допити.

Про це в інтерв’ю виданню «Главком» розповів керівник слідчої групи ДБР, який веде більшість справ проти Порошенка, Олег Корецький. Він також заявив, що прокурора, який відмовлявся підписувати підозру Порошенку, Венедіктова звільнила з посади.

«На певному етапі я Бабікову казав, та й він сам висловлював таку точку зору, що по Семочку немає складу злочину. А складу злочину немає, бо немає істотної шкоди. Тому що отримані кошти у вигляді заробітної плати не є збитками ще з 2000 року. По Семочку Бабіков мені в очі казав, що там нема складу злочину. Тобто він знає це», — зазначив Корецький.

Він також наголосив, що рішення оголосити підозру Порошенку – це відповідальність генпрокурора Венедіктової. «Нащо там повідомляли про підозру? Це питання до Венедіктової, тому що це вона як генпрокурор повідомляла про підозру експрезиденту. Вона на себе взяла всю повноту відповідальності. Їй в подальшому і відповідати, якщо там буде виправдальний вирок», — говорить Корецький.

Популярные статьи сейчас

Зачем мэру Войцехисскому израильский паспорт и дом в Израиле?

Войцеховский со своим заместителем присвоили 3 миллиона на ремонт свалки и избежала ответственности

«Двойник» Козыря и фейковая социология: горячая предвыборная осень на Херсонщине

5 лет мы работали, чтобы сделать Соломенку самой комфортной – Андрей Андреев

Все новости

Він також заявив, що Ірина Венедкітова, яка очолювала ДБР до призначення Генпрокурором, досі має вплив на бюро і на так звану «харківську» команду.

«На мою думку, має на 100%. Проводять наради? Я на них не був присутній, але переконаний, що їх проводять. Навіть щоби підписати підозру по Семочку. Вона ж не просто так з’явилася. Більше вам скажу: по Семочку прокурор, який спочатку вів це кримінальне провадження, не хотів підписувати підозру. І його поміняли на людину, яка погодилася підписати», — повідомив Корецький.

«З моєї точки зору, в ряді кримінальних проваджень, які сьогодні є, однозначно немає складу злочину. У деяких навіть події злочину взагалі немає», — зазначив Олег Корецький.

×