Радник керівника Офісу президента Андрія Єрмака Михайло Подоляк назвав колишнього в’язня Кремля, українського режисера Олега Сенцова «хуторским приспособленцем».

Відповідний допис з’явився на сторінці політтехнолога у Facebook

Подоляк заявив, що Сенцов «интеллектуально пуст и мелочен в морали».

«Он безобразно отвратителен в собственном политическом приспособленчестве… Творчески и политически «не взлетаем», — написав радник Єрмака.

Популярные статьи сейчас

Зачем мэру Войцехисскому израильский паспорт и дом в Израиле?

«Двойник» Козыря и фейковая социология: горячая предвыборная осень на Херсонщине

Все новости

Пост Подоляка викликав жорстку реакцію соцсмереж.

Сергій Стерненко, громадський діяч

«Це пише радник голови Офісу президента Володимира Зеленського.

Він назвав Сенцова та усіх, хто боровся за його свободу (з президентом включно, виходить) хуторскімі пріспособлєнцамі.

Маю констатувати, що Міша Подоляк — мерзенна моральна потвора.

На цьому все»

Сергій Іванов, блогер

«Зрозуміло, що у даному конкретному випадку претензію за невдячність Сенцову висловлює не Подоляк… Я так розумію, Єрмак, розраховував на пожиттєве благоговіння, а тут чорна невдячність у вигляді його відсутності.

На виході ми отримали ремісницьку квазіфілософську нотацію, з кожної літери якої прозирає образа боса, плюс особиста заздрість до чужого таланту та статусу. Не виключаю, що особиста жаба радника голови ОП прокинулась через назву фільму Сенцова — «Носоріг». Якщо ви пам’ятаєте, саме ця тварина була символом Сергія Думчева, найбезглуздішого суб’єкта українських виборів за всю історію існування, якого Подоляк надував за гроші Льовочкіна кілька років тому.

Не знаю, у яких стосунках Льовочкін і Подоляк зараз, але артикульований ним меседж-бокс по Сенцову збігається з кремлівським меседж-боксом і є абсолютно ватним як за формою, так і за змістом. Докоряти людині звільненням з полону чи виділеними на кіно грішми — чисте дикунство, адже в першому випадку це прямий обов’язок держави, а другий вирішується за рахунок платників податків, а не Єрмака особисто.

Незалежно від того, що каже Єрмак-Подоляк, Сенцов — постать світового масштабу, символ сили, боротьби та незалежності, тобто тих феноменів, які навряд чи відомі Єрмаку-Подоляку»