Президент Володимир Зеленський користується державною дачею на території резиденції Конча-Заспа Державного управління справами, а саме — будинком №29. Це з’ясували журналісти «Радіо Свобода».

 

Резиденція відома, як «дача Ющенка».

 

Зеленський - це Ющенко-2 - соціальні мережі5

 

Зеленський - це Ющенко-2 - соціальні мережі5

Популярные статьи сейчас

Зачем мэру Войцехисскому израильский паспорт и дом в Израиле?

Войцеховский со своим заместителем присвоили 3 миллиона на ремонт свалки и избежала ответственности

5 лет мы работали, чтобы сделать Соломенку самой комфортной – Андрей Андреев

Пальчевский: За 6 лет столичная власть не открыла ни одной новой станции метро

Все новости

Користуватися дачею Зеленський розпочав у липні. Цього місяця він продав будинок та земельну ділянку в с. Іванковичі Київської області, про що повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції.

Як реагують у соціальних мережах

Карикатуру опублікував політтехнголог Олексій Голобуцький.

 

Зеленський - це Ющенко-2 - соціальні мережі5

Михайло Ткач, журналіст

«Кортежі – нах*! Пільги ваші – нах*! Дачі – нах*!» сказав актор Зеленський і завоював виборців, які втомилися від старих політиків у кортежах і з державними дачами.

Перед другим туром президентських виборів кандидат Зеленський заявив: «Ребят, пускай в этих резиденциях живут детки какие-то. Ну какие-то лагеря отдыха, какие-то люди, которым это действительно нужно. Эти резиденции — я не вижу в них вообще никакого смысла».

Президентська державна дача для слуги народа — це триповерховий маєток на березі більше ніж на дві тисячі квадратних метрів та кількома гектарами навкруги. Будинок має чотири спальні, санвузли, оздоблені мармуром, ліфт, кінозал, більярдну, солярій, сауни, басейн і масажний кабінет».