До другого туру виборів мера проходять два кандидати — Віталій Кличко та Андрій Пальчевський. За лідера політичної сили «Перемога Пальчевського» проголосують 11% киян. За чинного мера готові віддати голоси 44% респондентів, з поміж тих, хто готовий взяти участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме.

 

Про це свідчать результати опитування соціологічної служби Центр Разумкова.

 

Згідно з даними опитування, менше шансів втрутитися в мерські перегони у Віктора Ляшка — 6%, Ігоря Смешко — 5% і Олександра Омельченко — 4%.

Популярные статьи сейчас

Большое крадивництво: сколько Войцеховский прикурил во время строительства бассейна за 22 миллиона?

«Двойник» Козыря и фейковая социология: горячая предвыборная осень на Херсонщине

5 лет мы работали, чтобы сделать Соломенку самой комфортной – Андрей Андреев

Коронавирус: В Украине уже больше 73 тысяч больных

Все новости

 

До Київської міської ради зараз проходять сім партій.

 

Так, загальний перелік політичних сил, які потрапляють у Київраду виглядає так: «Європейська Солідарність» — 20,4%, «Слуга Народу» — 19,3%, «УДАР» — 11,5%, «Опозиційна платформа — За життя» — 10,6%, «Батьківщина» — 7,5%, «Перемога Пальчевського» — 6,2%, «Сила і Честь» — 5,1%.

 

Інші партії поки не дотягують до прохідного бар’єра. Водночас, підтримка Блоку Олександра Омельченка знаходиться на межі статистичної похибки, тому партія колишнього мера ризикує не потрапити до міськради.

 

Дослідження проводилося з 20 червня по 2 липня 2020 року у Києві методом інтерв’ю «обличчям до обличчя». Опитано 2025 респондентів віком від 18 років. Похибка складає 2,3%.

 

Нагадаємо, Андрій Пальчевський оголосив про створення власної політичної сили 1 липня. Причиною, за його словами, стало розчарування новою владою. Місцеві вибори в Україні повинні пройти 25 жовтня.