Як писав телеграм-канал «Киев Власть» та ряд ЗМІ, в оточенні мера Києва розпочали кампанію проти режисера та колишнього бранця Кремля.

В повідомленні йдеться, що людина з прямого оточення Ані Старостенко — Ігор Мигович публічно атакував Олега Сенцова за вказівкою Кличка. Політолог Петро Олещук на своїй сторінці в Facebook пояснив, чому в медіа-просторі виник новий скандал.

«Для будь-якої команди Сенцов – це вагомий «бонус». Приміром, ходили чутки про те, що його хотіли залучити в «УДАРІ», як обличчя із перспективою, не лише локальної, але й загальнонаціональної кампанії. Однак, схоже, з цього нічого не вийшло. Тож, різні публікації щодо Сенцова будуть ще наростати, бо він, можливо сам того не бажаючи, перетворюється на додаткову «змінну» майбутніх виборів, яка залишається невизначеною у рівняннях основних гравців. В принципі, саме для команди Кличка ця змінна може виглядати найбільш неприємно, бо поки що все виглядало якось більш-менш прогнозовано, однак поступово стає зрозуміло, що жодної прогнозованості тут немає і бути не може», — заначив він.

Крім того, експерт припустив, що Сенцов працюватиме разом з Міністром культури Олександром Ткаченко.

«Тепер давайте зануримося у цю логіку. В її рамках будь-які дії значимих осіб так або інакше пов’язані з виборами. Одержав Сенцов кошти на фільм? Що це? Ясно, що це – «перехід у команду» міністра культури Ткаченка, який, як відомо, ще нещодавно висловлював власні амбіції по виборах київського міського голови. Відповідно, повертаємося до викладеної на початку логіки. Перехід значимої фігури у стан конкурентів – це не лише твоя втрата балів, це ще і додання балів комусь, що взагалі неприпустимо», — пише П.Олещук.

Популярные статьи сейчас

Почему нет и не будет земельной реформы: президенту подсунули фуфло, а не реформу!

Большое крадивництво: сколько Войцеховский прикурил во время строительства бассейна за 22 миллиона?

«Двойник» Козыря и фейковая социология: горячая предвыборная осень на Херсонщине

5 лет мы работали, чтобы сделать Соломенку самой комфортной – Андрей Андреев

Все новости