В частности за выделение финансирования на реконструкцию важных инфраструктурных объектов.

Об этом рассказал на своей странице в Фейсбуке Андрей Андреев, информирует Крещатик.News. В частности Андрей Андреев поднял вопрос о выделении дополнительного финансирования на реконструкцию трех важных для жителей объектов на Соломенке:

Реконструкция инфекционного отделения Клинической больницы №4, как опорного пункта борьбы с COVID-19.

Реконструкция ДОУ №306, по адресу просп. Воздухофлотский, 40-а, средства на который мне обещали с 2015 года, однако до сих пор там не ведутся капитальные строительные работы.

Популярные статьи сейчас

Зачем мэру Войцехисскому израильский паспорт и дом в Израиле?

Все новости

Реконструкция и благоустройство Соломенского ландшафтного парка, который разобрали в прошлом году и на том и закончили, не собрав вместе.

"Я еще раз подчеркиваю, что эти три объекта являются ключевыми не только для Соломенского района, но и для города Киева в целом. Они вполне соответствуют стратегии развития столицы и представляют три разных сферы жизни города: медицинскую, образовательную и культурную”, – подчеркнул депутат.

По словам Андрея Андреева, в то время, когда строить новые школы и садики для города накладно, все забывают, что можно реконструировать старые. Также в условиях пандемии нельзя откладывать капитальный ремонт одной из опорных больниц, о которой забывают уже пять лет подряд. А Соломенский ландшафтный парк, работы по реконструкции которого уже запущены, за имеющиеся средства нельзя отремонтировать.

"На Соломенке это все видят и помнят, а мне не безразличны проблемы моего района и я надеюсь, что нас услышат. Что ж, ждем результата!”, – подытожил депутат

Як і обіцяв підняв на сесії Київради питання виділення коштів прикоригуванні бюджету міста на три важливі об’єкти в Солом‘янському районі: 1. Реконструкція інфекційного відділення Клінічної лікарні номер 4, як опорного пункту боротьби з COVID 19. 2. Реконструкція ДНЗ 306, за адресою просп. Повітрофлотський, 40-а, кошти на який мені обіцяли з 2015 року, однак досі там не ведуться капітальні будівельні роботи. 3. Реконструкція та благоустрій Солом‘янського ландшафтного парку, який розібрали минулого року і на тому й закінчили, не зібравши докупи. Я ще раз наголошую, що ці три об’єкти є ключовими не тільки для Солом’янського району, а й для міста Києва загалом. Вони цілком відповідають стратегії розвитку столиці і представляють три різних сфери життя міста: медичну, освітню і культурну. В час, коли сьогодні для міста досить накладно та дороговартісно будувати нові дитячі садочки та освітні заклади – ми забуваємо, що можна реконструювати старі, давно занедбані та забуті. В час, коли ми протягом 5-ти останніх років піднімали питання реконструкції однієї з найбільших лікарень столиці – деякі міські підрозділи були менш далекоглядними і не вважали за потрібне виділяти на це кошти. Однак на мою думку, в умовах пандемії це питання відкладати вже немає куди. Так само й питання реконструкції Ландшафтного парку, який не ремонтувався з самого його створення і вже протягом останніх трьох років, коли процес вже запущений – обсягів фінансування не достатньо. Солом’янці це все бачать і пам’ятають, а мені не байдужі проблеми мого району і я сподіваюсь, що нас почують. Що ж, чекаємо на результат!

Geplaatst door Андрій Андрєєв op Donderdag 3 september 2020